album SANSARA Nepal

"Album "Sansara" wydany został jako uzupełnienie wystawy zdjęć Wojtka Moskwy z Nepalu pod tym samym tytułem. To jej przedłużenie a zarazem próba wyjaśnienia podejścia autora do głównego wątku ekspozycji – nieustannego cyklu narodzin i śmierci, wędrówki dusz.

To bardzo oszczędne wydawnictwo. Forma prezentacji zdjęć (jedno na stronie) pozwala czytelnikowi skupić się na obrazach, na tym co przedstawiają, na historiach, które się w nich kryją. To szansa na odkrycie innego obrazu Nepalu, jakże odmiennego od tego prezentowanego w turystycznych folderach.

Kiedy patrzy się na zdjęcia Wojtka, nie sposób nie zauważyć, że cechują się własnym, przemyślanym i konsekwentnym podejściem do fotografii, które wymusza na ich odbiorcy zdjęcie nogi z gazu codzienności i zwolnienie tempa."

– DOC! photo magazine

64 strony, 187x187mm, oprawa twarda szyto-klejona, papier kredowy, okładka biała, obwoluta. Nakład 500 szt. Wewnątrz albumu 30 czarno-białych fotografii, 23 z nich z opisem. Album można tez pomacać oraz nabyć w Galeri Leica przy ul. Mysiej 3. Można również nabyć bezpośrednio u mnie wysyłając email: moskwasquare@gmail.com.

Recenzja
SANSARA Nepal - wystawa w Warszawie