Urodziłem się w Ełku w roku 1976, mieszkam w Warszawie. Od 2005 roku wędruję po świecie między innymi ze średnioformatowym analogowym aparatem. I to lubię najbardziej.

Jestem autorem wystawy SANSARA Nepal oraz albumu z fotografiami i moimi tekstami o tym samym tytule. Wystawa była i wciąż jeszcze jest prezentowana w polskich ośrodkach kultury i sztuki.

Ostatni mój zakonczony projekt to "KRAINA – opowieść o wąskim torze". Półroczna wędrówka śladami toru kolejki wąskotorowej we wschodniej części Mazur, zakończona wystawą oraz albumem o tym samym tytule. Tekst do albumu napisał Michał Olszewski. Fotografie z tego projektu publikuję sukcesywnie na tej stronie, gdy tylko napiszę własny tekst do nich. Obecnie trwają prace przygotowawcze do zaprezentowania wystawy w BWA w Olsztynie potem w PaCamerze w Suwałkach oraz Tczewie.

Od wielu lat tworzę projekt fotograficzno – literacki Wędrówka Dusz. Pierwsze fotgorafie z tego cyklu zostały docenione już w 2008 r. w konkursie Pilzener Urquell International Photography Awards. Nagrodzono wtedy 4 moje zdjęcia. Fotografia "Na pamiątkę spotkania" została zaprezentowana podczas pokonkursowej wystawy IPA BEST OF SHOW w Nowym Yorku – kurator Bill Hunt/Hasted Hunt NYC. Projekt ten (choć jeszcze nie skończony) znalazł się również w finale konkursu GRAND PRIX FOTOFESTIWAL 2015. 

Moje prace oraz albumy można nabyć za pośrednictwem Leica Gallery Shop ul. Mysia 3 w Warszawie, w Księgarni Fotograficznej Bookoff (albumy) ul. Ogrodowa 7 w Warszawie lub bezpośrednio u mnie.

kontakt do mnie: email: moskwasquare@gmail.com,  tel. +48 606 202 082

moje zdjęcia na ścianach u Marcina i Moniki

zaproszenie na wystawę w Nowym  Jorku, moje nazwisko w doborowym towarzystwie artystów z całego światainvitation