Urodziłem się w Ełku w roku 1976, mieszkam w Warszawie. 

Ukończyłem Politechnikę Gdańską na wydziale Zarządzania i Ekonomii. Po kilku latach porzuciłem pracę w zawodzie na rzecz fotografii. Zacząłem robić zlecenia komercyjne, w dużej mierze reportaż (blindman.pl). Przez cały czas jednak, z uporem maniaka, ze średnioformatowym analogowym aparatem na szyi, podążam za interesującym mnie tematem – nieustannym cyklem narodzin i śmierci, wędrówką dusz. 

Jestem autorem wystawy SANSARA Nepal oraz albumu z fotografiami i moimi tekstami o tym samym tytule. Wystawa była i wciąż jeszcze jest prezentowana w polskich ośrodkach kultury i sztuki.

Ostatni zakończony projekt to "KRAINA – opowieść o wąskim torze". Półroczna wędrówka śladami toru kolejki wąskotorowej we wschodniej części Mazur, zakończona wystawą oraz albumem o tym samym tytule. Tekst do albumu napisał Michał Olszewski. Fotografie z tego projektu publikuję sukcesywnie na tej stronie, gdy tylko napiszę własny tekst do nich. (Link do strony www, na której po lewej stronie znajduje się player z dwunastominutową rozmową z redaktorem Jakubem Kuklą w Polskim Radiu Dwójka: https://www.polskieradio.pl/8/410/Artykul/2085971,Wojtek-Moskwa-Kraina-to-wymarzony-projekt-dla-takiego-fotografa-jak-ja )

Od wielu lat tworzę fotograficzno – literackie duety będące poszukiwaniem odpowiedzi na nurtujące mnie zagadnienie – Wędrówkę Dusz. Pierwsze fotografie z tego cyklu zostały docenione już w 2008 r. w konkursie Pilzener Urquell International Photography Awards. Nagrodzono wtedy 4 moje zdjęcia. Fotografia "Na pamiątkę spotkania" została zaprezentowana podczas pokonkursowej wystawy IPA BEST OF SHOW w Nowym Yorku – kurator Bill Hunt/Hasted Hunt NYC. Projekt ten (choć jeszcze nie skończony) znalazł się również w finale konkursu GRAND PRIX FOTOFESTIWAL 2015 (trochę więcej o tym w zakładce "o co chodzi?).

Moje prace (z limitowanych edycji) oraz albumy można nabyć za pośrednictwem Leica Gallery Shop ul. Mysia 3 w Warszawie oraz w Księgarni Fotograficznej Bookoff (albumy) ul. Ogrodowa 7 w Warszawie.

Ważniejsze nagrody:
2015 – GRAND PRIX FOTOFESTIWAL 2015 – wyróżnienie
2008 – Pilzner Urquell International Photography Awards, II nagroda

Ważniejsze wystawy:
2018 – KRAINA – Galeria Fotografii PAcamera w Suwałkach
2018 – KRAINA – Galeria BWA w Olsztynie
2018 – SANSARA Nepal – Galeria Ostrołęka
2017 – SANSARA Nepal – Centrum Kultury Zamek we Wrocławiu
2017 – KRAINA – Galeria MHE w Ełku
2016 – SANSARA Nepal – Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku
2016 – SANSARA Nepal – Galeria TCK w Tarnowie
2016 – SANSARA Nepal – Galeria Fotografii Nova w Łodzi
2016 – SANSARA Nepal – Galeria Fotografii PAcamera w Suwałkach
2015 – SANSARA Nepal – Galeria Fotografii FOKUS w Siedlcach
2015 – SANSARA Nepal – Galeria Fotografii "RATUSZ" w Zamościu
2013 – SANSARA Nepal – Reduta Banku Polskiego w Warszawie dwudniowy event w zabytkowych przestrzeniach 
2008 – IPA BEST OF SHOW jedno zdjęcie na pokonkursowej wystawie w Nowym Jorku – kurator Bill Hunt/Hasted Hunt NYC

moje zdjęcia na ścianach u Marcina i Moniki

zaproszenie na wystawę w Nowym  Jorku, moje nazwisko w doborowym towarzystwie artystów z całego światainvitation

moje zdjęcia u Patrycji i Emila

Moja "Królowa" w mieszkaniu Deana i Maggie w Londynie​