Urodziłem się w Ełku w roku 1976, mieszkam w Warszawie. Od 2005 roku włóczę się po świecie ze średnioformatowym analogowym aparatem. Właściwie nie często biorę udział w konkursach, ale… Najważniejszą nagrodą jaką zdobyłem była druga nagroda w konkursie Pilzener Urquell International Photography Awards 2008 r. (nagrodzono 4 zdjęcia z cyklu Sansara Polska). Do najważniejszych wystaw zaliczam udział w pokonkursowej wystawie IPA BEST OF SHOW. Moja fotografia była wtedy jedną z 45 wystawianych w nowojorskim Splashlight Studio – kurator Bill Hunt/Hasted Hunt NYC. Jestem jednym z finalistów konkursu GRAND PRIX FOTOFESTIWAL 2015. 

Jestem autorem wystawy SANSARA Nepal oraz albumu z fotografiami i moimi tekstami o tym samym tytule.

Ostatni mój projekt to "KRAINA – opowieść o wąskim torze". Półroczna wędrówka śladami toru kolejki wąskotorowej we wschodniej części Mazur zakończona wystawą oraz albumem o tym samym tytule, do którego tekst napisał Michał Olszewski. Fotografie z tego projektu publikuję na stronie, gdy znajdę trochę czasu i napiszę własny tekst do nich.

Moje prace oraz albumy można nabyć za pośrednictwem Leica Gallery Shop ul. Mysia 3 w Warszawie, w Księgarni Fotograficznej Bookoff (albumy) ul. Ogrodowa 7 w Warszawie lub bezpośrednio u mnie.

kontakt do mnie: email: moskwasquare@gmail.com,  tel. +48 606 202 082

wojtek_fot. Luiza Moskwa

zaproszenie na wystawę w Nowym  Jorku, moje nazwisko w doborowym towarzystwie artystów z całego światainvitation